• SİZE YÜKSEK KALİTEYİ
    UYGUN FİYATA
    SUNUYORUZ !

  • HEMEN ŞİMDİ ABONE OLUN,
    SMS HİZMETİNE
    GİRİŞ YAPIN !KİŞİLERE DOĞRUDAN ULAŞMANIN
EN KOLAY VE EN ETKİLİ YOLU !
Akontel Toplu SMS, internet üzerinden toplu veya tek tek,
yazılı kısa mesaj göndermenizi ve almanızı sağlayan
Akontel servisidir.


SMS SEKTÖRÜNDE TOPTAN FİYATLARI
ABONE İLE BULUŞTURDUK !
TOPLU SMS SEKTÖRÜNDE
UYGUN FİYAT YÜKSEK KALİTE
ARIYORSANIZ DOĞRU YERDESİNİZ !
Size özel verilen ad ve soyadınızla, fima/kurum adınız ile veya Akontel abone numaranız ile SMS gönderebilirsiniz ve sadece ulaşan SMS'ler için ücret ödersiniz. Ayrıca abone numaranıza gelen SMS'ler ile interaktif uygulamalar geliştirebilirsiniz. Reklam, duyuru veya tanıtım maaliyetlerinizi düşürür, hedef kitlenize ulaşım yüzdenizi artırırsınız.
ucretlendirme
Uygun Fiyat
Nasıl mı uygun fiyat veriyoruz?
Çünkü tüm operatörlerle bağlantısı olan firmalarla transit sözleşmemiz var. Abonenin ihtiyacını karşılayacak hizmetlerimizi minimum kar ile veriyoruz.
altyapimiz
Teknik Altyapımız
Teknik altyapımız günde 20 milyonluk bir kapasiteye sahip. Tüm abonelerimizin SMS’leri hiçbir yavaşlık, bekleme, hizmet dışı problemleri olmadan gönderilmektedir.
cagrimerkezi
Çağrı Merkezimiz
Çağrı merkezimizde, abonelerimizle profesyonel şekilde iletişim halinde bulunan ekibimiz vardır. SMS gönderimlerinizde, kredi yüklemelerinizde ve ekstra hizmetlerimizde sizinle irtibatta olacaklardır.
guvenliiletisim
Güvenli İletişim
128 Bit SSL sertifikalı sitemiz, 3D özelliği bulunan sanal pos sistemi bulunmaktadır. Özel bir kriptolama yöntemi ile donatılmış sistemlerimizle datalarınız şifrelenmektedir.
Bayilik